crosstraining

Części IVECO

Nasza firma jest firmą zajmującą się w pełni profesjonalną sprzedażą . Samochody tej włoskiej marki słyną z doskonałości, sama zaś firma założona w 1975 roku w Turynie słynie z produkcji najlepszych pojazdów ciężarowych, pojazdów dostawczych oraz pojazdów wojskowych, a także z produkcji silników.Samochody IVECO służą również jednak jako samochody strażackie oraz samochody pogotowia ratunkowego, co bez wątpienia sprawia, że są to samochody godne najwyższego zaufania. Tak jak każdy wóz i one doznać mogą jednak pewnego uszczerbku. A jak wiadomo, nie warto wymieniać starych części IVECO na części pochodzące od innych producentów - jest to zabieg nie tylko na dłuższą metę nie opłacalny, ale również skrajnie, skrajnie niebezpieczny.

czesci-iveco.jpg

Nasza firma oferuje Państwu import części IVECO z samego Turynu - stolicy tych wspaniałych wozów.  Dla nas liczy się jakość oraz szybkość i wiemy, że to samo liczy się dla posiadaczy IVECO, bezsprzecznie najlepszych samochodów dostawczych i ciężarowych. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą oraz do współpracy. Korzystając z okazji chcemy też pogratulować Państwu wyboru tych wspaniałych samochodów.

IVECO to auta najwyższej jakości, które od lat są liderem na światowym rynku pojazdów dostawczych, pojazdów ciężarowych oraz pojazdów wojskowych. Używanie ich przez straże pożarne i pogotowie medyczne na całym świecie tylko potwierdza ich solidność.